Grundfos - SP 160-2A (200369A2)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5500761 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 34 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 2667 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 22000 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |