Grundfos - SP 30-15 (13A01915)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5501056 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 116 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 500 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 13000 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |