Grundfos - SP 3A-15 (10001K15)
0 / 5
0 / 5
GRUNDFOS SP 3A-15 búvárszivattyú, 10001K15 Csőkút búvárszivattyú, tiszta víz szivattyúzására alkalmas. Telepíthető függőlegesen és vízszintesen egyaránt. Minden acél alkatrész rozsdamentes acélból készül, EN 1.4301 (AISI 304). Ez biztosít nagy korrózióállóságot. Ez a szivattyú ivóvíz jóváhagyást kapott. A szivattyú egy 0.75 kW-os MS402 motorral van felszerelve, amely el van látva homok elleni tömítéssel, peremes tömítéssel, vízkenésű siklócsapággyal és egy térfogatkompenzáló membránnal. A motor tömszelence nélküli búvármotor, amely jó mechanikai stabilitást és nagy hatásfokot kínál. Maximálisan 40 °C hőmérsékletig használható. A szivattyú nincs felszerelve hőmérséklet érzékelővel. Ha hőmérséklet-felügyeletre van igény, felszerelhető egy Pt1000 érzékelő. A motor direkt indítású (DOL). Folyadék: Szivattyúzott közeg: Tiszta víz Maximális közeghőmérséklet: 40 °C Max közeghőmérséklet 0.15 m/sec áramlási sebességnél: 40 °C Q_OpFluidTemp: 20 °C Sűrűség: 998.2 kg/m³ Technikai: Szivattyúadatok sebessége: 2900 rpm Névleges térfogatáram: 3 m3/h Névleges emelőmagasság: 67 m Motor tengelytömítés anyaga: LIPSEAL Jelleggörbe tűrése: ISO9906:2012 3B Szerkezeti anyagok: Szivattyú: Rozsdamentes acél EN 1.4301 Járókerék: Rozsdamentes acél EN 1.4301 Motor: Rozsdamentes acél DIN W. -Nr. 1.4301 AISI 304 Telepítés: Szivattyú nyomócsonkja: Rp1 1/4 Motor átmérője: 4 inch Elektromos adatok: Motortípus: MS402 Névleges teljesítmény - P2: 1.1 kW Hálozati frekvencia: 50 Hz Névleges feszültség: 3 x 380-400-415 V Névleges áramfelvétel: 3,25-3,40-3,65 A Indítási áramfelvétel: 480-470 % Cos fi - teljesítmény tényező: 0,76-0,72-0,65 Névleges fordulatszám: 2850-2860-2870 rpm Indítási mód: direkt Védettségi osztály (IEC 34-5): IP68 Szigetelési osztály (IEC 85): B Beépített hőmérséklet távadó: nem Egyéb: Minimum efficiency index, MEI ≥: 0.70 ErP status: EuP Megfelelő Nettó tömeg: 14.4 kg Össztömeg: 15.7 kg Szállítási méret: 15.9 m3
| Termék ID: | #5495208 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 94 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 50 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Merülő búvárszivattyú |