Grundfos - SP 3A-33 (10002B33)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5500950 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 147 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 50 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 2200 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |