Grundfos - SP 3A-52 (10101K52)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5494370 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 243 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 50 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 4000 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |