Grundfos - SP 46-24 (15A20324)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5493915 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 211 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 767 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 50 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 37000 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |