Grundfos - SP 5A-4 (05001K04)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5493658 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 16 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 83 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 370 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |