Grundfos - SP 60-22 (14A15322)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5501647 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 176 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 1000 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 45 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 45000 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |