Grundfos - SP 60-4 (14AB6904)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5501403 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 31 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 1000 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 7500 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |