Grundfos - SP 7-71 (98699211)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5492910 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 327.4 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 117 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 9200 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |