Grundfos - SP 77-13 (16A15313)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5501225 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 160 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 1283 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 45 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 55000 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |