Grundfos - SP 77-2B (16A169C2)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5493681 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 18 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 1283 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 5500 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |