Grundfos - SP 9-13 (98699056)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5493292 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 68.2 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 150 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 3000 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |