Güde - GS 4001 94601
5 / 5
5 / 5
Otthoni felhasználásra ajánlott merülőszivattyú, kutak, ciszternák kiszivattyúzására, elöntött pincék víztelenítésére. Kialakításának köszönhetően szennyezett víz is szivattyúzható vele. Műszaki adatok:
- Csatlakozás 230 V
- Teljesítmény 400 W
- Súly 4,4 kg
- Tömlőcsatlakozás 6/4" belsőmenet
- Max. szemcseméret 35 mm
- Szállítási teljesítmény 8000 l/h
- Emelési magasság 5 m
| Termék ID: | #5501817 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 5 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 133 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 35 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Műanyag |
| Teljesítmény: | 400 W |
| Típus: | Merülő búvárszivattyú |