Hydropompe - FTR 128T
0 / 5
0 / 5
A Hydropompe FTR sorozatú darálós szennyvíz szivattyúk függõleges tengelyűek, monoblokk kialakításúak, egy járókerékkel és egy vágókéssel rendelkeznek. A darálós szennyvíz szivattyú fõ alkalmazási területük szennyvízgyűjtõ aknák, illetve biológiai derítõk kiürítése, de alkalmazhatók házi használatra, továbbá pincék, garázsok és házak víztelenítésére, tartályok és esõvízaknák ürítésére, források, tavak kiszivattyúzására. Egy- és háromfázisú változatban is elérhetõ. Az egyfázisú változat úszókapcsolóval van felszerelve. Szerkezeti anyagok: Motorház és csavarok rozsdamentes acélból (AISI304), tengely rozsdamentes acélból (AISI 416), szivattyúház, járókerék öntöttvasból (GJL200), vágókés speciális rozsdamentes acélból (AISI 400) készül. A szivattyúk 5m HO7RNF kábellal vannak ellátva. Tömítése csúszógyűrű (szilikon karbid/szilikon karbid/NBR), a motor olajtöltésű. Műszaki adatok: Szállított mennyiség: max. 210 L/perc Emelõmagasság: max. 21 m Munkapont: 16,6m-en 90L/perc Motor: 1,1 kW 400V-50Hz Áramfelvétel: 3,6A Maximum folyadékhõmérséklet: 35,0 °C Maximum merülési mélység: 5 m Max. indítások száma óránként egyenletesen elosztva: 40 5fm HO7RNF dugvillával ellátott gumikábel (úszókapcsoló nélkül!) Csatlakozás: 6/4" belsõ menet Olajtöltésű motor beépített hõvédelemmel (csak egyfázisú változat)
| Termék ID: | #5492370 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 19.7 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 210 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Szennyvízszivattyú |