IBO - 4 ISP 3-16
0 / 5
0 / 5
4 ISP szivattyúk minimum 4 " átmérőjű kutakhoz 1fázisú csőkútszivattyú rozsdamentes acél járókerékkel, ami kondenzátorral és elektromos védelemmel szerelt kapcsolódobozzal van ellátva. . , Csőcsatlakozása: 1 1/4, Max nyomás: 9,7 bár, Emelő magasság: 97 m, Szállítási teljesítmény: 83 l/perc, Teljesítmény: (230 V) 1100 W, Szivattyú magassága: 95 cm , Szivattyú átmérője: 101 mm, Kábel: 1,5 m, Súlya: 15,5 kg, Gyártó: IBO Lengyelország
| Termék ID: | #5500720 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 97 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 83 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 35 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |