IBO - 4 ISP 3-22
0 / 5
0 / 5
4 ISP szivattyúk minimum 4 " átmérőjű kutakhoz 1fázisú csőkútszivattyú rozsdamentes acél járókerékkel , ami kondenzátorral és elektromos védelemmel szerelt kapcsolódobozzal van ellátva. . , Csőcsatlakozása: 1 1/4", Max nyomás: 13.4 bár, Emelő magasság: 134 m, Szállítási teljesítmény: 83 l/perc, Teljesítmény: (230 V) 1500 W , Szivattyú magassága: 114 cm, Szivattyú átmérője: 101 mm, Kábel: 1,5 m, Súlya: 20 kg, Gyártó: IBO Lengyelország
| Termék ID: | #5495266 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 134 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 83 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 35 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1500 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |