IBO - 4 ISP 5-20
0 / 5
0 / 5
IBO 4 ISP 5-20 rozsdamentes acél homoktűrő csőkút szivattyú minimum 4 " átmérőjű kutakhoz. Rozsdamentes acél ház, járókerék, tengely, csőcsatlakozás. 3 fázisú csőkút szivattyú. A víz maximális homoktartalma legfeljebb 0,3 % lehet. IBO 4 ISP 5-20 rozsdamentes acél homoktűrő csőkút szivattyú minimum 4 " átmérőjű kutakhoz. Rozsdamentes acél ház, járókerék, tengely, csőcsatlakozás. 3 fázisú csőkút szivattyú. Műszaki adatok: szivattyúház, rozsdamentes acél szűrő - rozsdamentes acél diffúzor - rozsdamentes acél járókerék rozsdamentes acélból tengely - rozsdamentes acél
| Termék ID: | #5501661 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 120 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 130 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 35 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 2200 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |