Leo - XC 25/160B
0 / 5
0 / 5
Leírás: Alkalmazás, felépítés: - öntözés, árasztás, nyomásfokozás, medencetöltés, - maximum +60 fokig - csúszógyűrűs tömítés szén/kerámia Előnyök: alkatrész ellátás biztosított, javítható termék! Adatok: Max szívómélység 7 Méter Max átfolyás 220 l/min Emelőmagasság 33 méter Szivócsatlakozás 1½ Nyomócsatlakozás 1 Járókerék Noryl Folyadék hőmérséklet max +60°C-ig Védettség IP44 Termikus túlterhelés elleni védelem Van Tekercselés Réz Gyártó Leo CO LTD Csomagolás Karton doboz Szín Kék Teljesítmény 1,1 kW Feszültség 230 Volt Garancia 12 hónap
| Termék ID: | #5494671 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 68 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 220 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 60 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |