Leo - XCm 170M-1
5 / 5
5 / 5
Leo XCm: Egyfázisú centrifugál szivattyú széles skálájú felhasználási lehetőségekkel Az XCm 170M-es szivattyú közepes nyomásának és nagy szállítási teljesítményének köszönhetően számos területen felhasználható lakossági, közösségi, mezőgazdasági és ipari szektorban is . Közkedvelt szivattyú nyomásfokozásnál és nagyobb csepegtető rendszerek ellátásánál. Kis mérete egyszerű telepítést tesz lehetővé. Műanyag alkatrészeket nem tartalmaz, így rövidebb szárazon futás esetén maximum a tengelytömítése sérül. Általános felhasználási területei
Csepegtető rendszerek ellátása
Nyomásfokozás maximum 6 baros zárónyomásig
Öntözési feladatok ellátása, olyan helyeken, ahol nem szükséges a hálózati víz nyomása. pl. árasztásos locsolás
Töltési feladatok elvégzése
Átfejtési feladatok
Keringetőként való használat
Használati korlátok Tiszta víz és olyan folyadékok szállíthatóak az XCm szivattyúval, melyek alkatrészeire semleges hatásúak. A megengedett folyadékhőmérséklet +5-60 °C. A telepítési hely környezeti hőmérséklete 0-40°C-os tartományba kell essen. Időjárástól védett és jól szellőzött helyen kell üzemeltetni a készüléket. Az XCm 170M-1 szivattyú 8 méterig képes felszívni teljes légtelenítés után. Vízvételi helyből való felszívás esetén legalább 5/4"-os lábszelep használata szükséges. A szivattyú direkt indítású és óránként átlagosan 20 kapcsolást visel el. Szerkezeti felépítése Speciális festés általi korrózióálló vasöntvény szivattyúház 5/4" belső menetes szívó- és 1" belső menetes nyomócsonkkal, leeresztő és feltöltő nyílással ellátva. Járókereke rézötvözet. Tengelytömítése Szén/Kerámia/NBR csúszógyűrű. Tengelye rozsdamentes acél. Motorja egyfázisú, 220-240V, 50Hz. Teljesítménye 1100W.
| Termék ID: | #5494697 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 35 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 160 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |