Leo - XCm 25/160B
0 / 5
0 / 5
Max szívómélység: 8 MéterMax átfolyás: 220 L/minEmelőmagasság: 33 méterSzállítási teljesítmény: 33m-en 3m3/h ; 18m-en 12m3/hSzivócsatlakozás: 6/4 collNyomócsatlakozás: 1 collJárókerék: RézötvözetFolyadékhőmérséklet: +60°C-igGyártó: Leo CO LTDSúly: 20,1 kgTeljesítmény: 1,1 kWFeszültség: 230 VoltGarancia: 12 hónap Leírás: - öntözés, árasztás, nyomásfokozás, medencetöltés, - maximum +60 fokig - csúszógyűrűs tömítés szén/kerámia Előnyök: alkatrész ellátás biztosított, javítható termék!
| Termék ID: | #5500589 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 34 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 220 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 60 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |