Lowara - CA 120/33/D
0 / 5
0 / 5
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 1100 W Emelőmagasság 37,8-21 m Szállítási teljesítmény 60-150 liter/perc Jótállás 2 év
| Termék ID: | #5501345 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 39.1 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 150 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 110 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |