Lowara - Ceam 120/5N/A
0 / 5
0 / 5
A szivattyú az alábbi tengelytömítésekkel rendelhető: 107330044 - Kerámia/Grafit/EPDM - BT-FN/14X22 VB3E2GG WRAS (KL01AAC - KIT TEN D14 VBE+ELAST BG EPDM)107330044X4 - Silicon-karbid/Grafit/EPDM - BT-FN/14X22 Q6B3EG (KL01AFA - DICHTSET D14 QBEGG+OR 1-5HM)107330044XAA - Kerámia/Grafit/FPM - BT-FN/14X22 VBVG (KL01ABF - KIT TEN D14 VB3VGG+ELAST FPM)107330044XNA - Volfrám-karbid/Silicon-karbid/FPM - RO2LSCA/14X22 U3Q1VG (KL01ADZ - DICHTSET D14 U3Q1VGG+EL. FPM)107330044XWA - RO3LSO/14X22 JQ1VG (KL01ADT - MECH. SEAL D14 Q1Q1VGG+ORING)107330044XXX1AR - Kerámia/Grafit/EPDM - BT-FN/14X22 VB3E2GG WRAS (KL01AAC - KIT TEN D14 VBE+ELAST BG EPDM)107330044XXXUAS - Kerámia/Grafit/EPDM - BT-FN/14X22 VB3E2GG WRAS (KL01AAC - KIT TEN D14 VBE+ELAST BG EPDM)107330044XZ - RO3LSO/14X22 JQ1EG (KL01ADR - KIT TEN D14 Q1Q1EGG+ELAS EPDM)
| Termék ID: | #5493444 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 28.2 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 160 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 110 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |