Lowara - Ceam 210/4N/A
0 / 5
0 / 5
Lowara CEAM 210/4N rozsdamentes centrifugál szivattyú A rozsdamentes szivattyú tiszta, koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agresszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. A rozsdamentes szivattyú házi és ipari alkalmazásra ajánlott az AISI 316 rozsdamentes acéllal kompatibilis folyadékok kezelésére alkalmazható pl. hűtõ- és fűtõ rendszerekben, klímaberendezésekben, zöldség és gyümölcsmosó gépekben, klímarendszerek keringetõ szivattyújaként, stb. ). Anyagai:
| Termék ID: | #5500429 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 24.8 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 300 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 110 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1500 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |