Lowara - Domo GRI 11 SG
0 / 5
0 / 5
Lowara DOMO GRI (darálós) merülõ szennyvízszivattyú úszókapcsoló nélkül A Lowara DOMO GRI darálós szennyvízszivattyú alkalmazható szennyvíz szivattyúzására, továbbá esõvízgyűjtõ aknák, pincék, medencék, munkagödrök víztelenítésére. A darabolós szennyvízszivattyú a vágókésnek és a mögötte elhelyezkedõ szállító járókeréknek köszönhetõen viszon ylag nagy emelési magasággal rendelkeznek. Ez a kialakítás alkalmassá teszi nyomott szennyvíz rendszerekben való üzemeltetéshez. A darálós szennyvízszivattyú úszókapcsolós és úszókapcsoló nélküli változatban is készül. Anyagai: Szivattyúház, szállító járókerék öntöttvasból, motorház, tengely, csúszógyűrű tartó rozsdamentes acélból (AISI 304), vágókés edzett acélból készül. Tömítése szilikon karbid/szilikon karbid/NBR csúszógyűrű DRIVELUB rendszerrel, a háztömítés NBR gumiból készül. Műszaki adatok: Emelõmagasság (Hm): 23,5-9,5 Folyadékszállítás: (l/perc): 15-110 Max. szuszpendál szemcseméret( mm): 10 Max. bemerülési mélység (m): 5 Feszültség: 230V-50Hz Motor (kW): 1,1 Csatlakozás (gas): 1" belsõ menet Maximum folyadékhõmérséklet: 0-35 0C Védelem: IP68 Kábel: 10m HO7RNF Úszókapcsoló nélkül
| Termék ID: | #5501440 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 23.5 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 110 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 35 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Szennyvízszivattyú |