Lowara - SC407CG
0 / 5
0 / 5
A Lowara ásott kút szivattyú tiszta, koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agresszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. Az ásott kút szivattyú jól alkalmazható ásott vagy gyűrűs, téglás kutakból, esõvízgyűjtõ tartályokból, medencékbõl, ciszternákból történõ víz szállítására. Az ásott kút szivattyú alkalmas locsolásra, öntözõrendszerek vízellátására, hidrofor tartály és nyomáskapcsoló alkalmazásával házi vízellátó, vízmű rendszer üzemeltetésére. Az ásott kút szivattyú folyamatos vízelvétel esetén áramláskapcsolóval is üzemeltethetõ pl. öntözõrendszerek vízellátására. Az ásott kút szivattyú beépített úszókapcsolóval rendelkezik melyel szárazon futás elleni védelmet biztosít. Szerekezeti anyagok: Külsõ köppeny és szűrõkosár, tengely, diffuzór rozsdamentes acélból, járókerék műanyagból, csapágytartó alumíniumból készül. Tömítése csűszógyűrű (szilikon karbid/szén/NBR) Szállított mennyiség (l/perc): 40-125 Emelõmagasság (Hm): 42,8-16,5 Feszültség: Egyfázis, 230V-50Hz Motor (kW): 0,75 Maximum folyadékhõmérséklet (°C): 40 Maximum merülési mélység (m): 20 Kábel: 20fm HO7RNF gumikábel Csatlakozás: 1.1/4" belsõ menet Max. megengedett homoktartalom (gr/m3): 25 Max. bemerülési mélység (m): 20
| Termék ID: | #5501316 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 42.8 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 125 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 750 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |