OFT - Onda C60
0 / 5
0 / 5
Bemutató darab, nagy kedvezménnyel (csomagolás nélkül)! OFT ONDA C 60, többfokozatú, köppenyhűtéses nyomásfokozó szivattyú. Anyagok: Járókerék és diffuzór műanyagból, tengely, köppeny, szivattyúház rozsdamentes acélból (AISI 304) készül. Tömítése csúszógyűrű (szén/kerámia/NBR). A szivattyú kialakításánál fogva igen jól alkalmazható nyomásfokozó rendszerekben, lábszelep alkalmazásával ciszternából vagy tartályból történõ víz szállítására. Nagy elõnye, hogy olyan helyre is alkalmazható pl. szivattyú aknában, ahol magas a páratartalom vagy víz törhet be, mivel a szivattyút teljessen a víz alá lehet meríteni. Továbbá szárazaknás telepítés során a szivattyú igen csendes üzemű a vízhűtés miatt. Folyadékszállítás: (l/perc): 10-150 Emelõmagasság (Hm): 62-15 Max. szívómélység (m): 6 (nem önfelszívó!) Max. üzemi nyomás (bar): 10 Feszültség: 230V-50Hz Motor (kW): 1,5 Csatlakozás (gas): Szívóoldal/nyomóoldal 1.1/4" belsõ menet Maximum folyadékhõmérséklet: 5 +30 0C Védelem: IP68 20m HO7 RNF kábel Csak függõlegessen telepíthetõ (ahogy a képen is látszik)!
| Termék ID: | #5501207 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 62 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 150 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 30 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |