OMNIGENA - JY-1000
0 / 5
0 / 5
Az Omnigena JY 1000 önfelszívó szivattyú egy kicsi, energiatakarékos egyfokozatú szivattyú. Kis, kompakt méretének és kis súlyának köszönhetően ideális kertészek számára. A JY 1000 szivattyú tartozékokkal a kertészek öntözéséhez szükséges tiszta víz ellátására, családi házak vízellátására és a csővezetékek nyomásának növelésére szolgál. Öntöttvas tokban beépített visszacsapó szeleppel és tömített diffúzorban működő kis sárgaréz járókerékkel rendelkezik A szivattyú tengelye rozsdamentes acélból készült A szivattyú névleges árama 2,8 A, és a legtöbb generátorral táplálható A motor talpán csavarlyukakkal ellátott lábak találhatók, amelyek a szivattyút a hidrofor tartályhoz vagy a talajhoz rögzítik A maximális vízleeresztési magasság felfelé 50 méter A JY 1000 szivattyú egy önfelszívó szivattyú, az első indításkor csak öntsön vizet a testbe, és a szivattyú magától vákuumot hoz létre Olyan forrásokból való vízszívásra szolgál, ahol a forrásban lévő víz a szivattyú felszerelési helyétől 8 m-nél kisebb mélységben van. Az Omnigena JY 1000 szivattyú használata: Tiszta használati víz szivattyúzása Kertek és pázsit öntözése Čerpanie vody Az Omnigena JY 1000 szivattyú előnyei: Energiatakarékos. A szivattyú kis méretei és kis súlya – helytakarékos és jó kezelhetőség. A szivattyú egyszerű telepítése és kezelése Ellenáll a korróziónak. A JY 1000 szivattyú beépített hőkapcsolóval rendelkezik - védelem a motor kiégése ellen a szivattyú egyszerű telepítése és kezelése. Az Omnigena JY 1000 szivattyú generátorról táplálható, ennek köszönhetően olyan helyeken is használható, ahol nincs hozzáférés az elektromos hálózathoz (akár olyan építkezésen vagy telken, ahol még nincs csatlakozás). Omnigena JY 1000 önfelszívó szivattyú: nyomáskapcsoló manométer csatlakozó szerelvény OT5 Nagy előnye a vevőnek, hogy az Omnigena JY 1000 önfelszívó szivattyú tartozékaival azonnal nyomástartó edényre csatlakoztatható és így működőképes háztartási vízműhöz jut.
| Termék ID: | #5492569 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 50 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 60 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 35 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Kerti, önfelszívó szivattyú |