Pedrollo - D 10
0 / 5
0 / 5
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 750 W Emelőmagasság 14,5-2 m Szállítási teljesítmény 25-325 liter/perc Garancia 2 év
| Termék ID: | #5501253 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 14.5 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 300 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 750 W |
| Típus: | Merülő búvárszivattyú |