Pedrollo - MC 20/50 (48SGM93B0A)
0 / 5
0 / 5
Paraméterek Jótállás 2 év Feszültség 400 Volt Teljesítmény 1500 Watt Emelőmagasság 16-1 m A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények 100-900 liter/perc Nyomó csatlakozás 2,5 coll Max bemerülési mélység 10 méter Max folyadék hőmérséklet 40 °C Max szemcseméret 50 mm Szivattyú átmérő 349 mm Beépítési hossz 490 mm Szivattyú ház Öntvény, menetes csatlakozóval ellátva ISO 228/1 Tengely Rozsdamentes acél AISI 431 Tengelytömítés Motor: STA-20 Kerámia Grafit NBR Szivattyú oldal: STA-19 SiC SiC NBR Járókerék Kétcsatornás típusú rozsdamentes acél Kábelhossz 10 méter Védelem IP X8
| Termék ID: | #5493977 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 16 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 900 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 1500 W |
| Típus: | Szennyvízszivattyú |