Pedrollo - PKm60-24CL
0 / 5
0 / 5
Vízellátó berendezés, házi vízmű (hidrofor), önfelszívó szivattyúval (JSW vagy PK) 8m önfelszívó képességgel, tiszta, lebegőanyagoktól mentes kútvíz szállítására, nyomáskapcsolóval és 20L térfogatú hidrofor tartállyal, manométerrel. Alkalmazási…
| Termék ID: | #5492400 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 38 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 40 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 370 W |
| Típus: | Házi vízmű |