Pentax - 4L7/12 230V
0 / 5
0 / 5
Pentax 4L típusú, 4"-os (96mm) csõbúvár szivattyú kimagasló homoktűrõ képességgel. A csõbúvár szivattyú alkalmazható csõkutakból, köpenycsõ alkalmazásával tartályokból, medencékbõl víz elosztására. A csõbúvár szivattyú használható háztartási, ipari és mezõgazdasági vízellátásra egyaránt. A csõbúvár szivattyú alkalmas tűzoltó rendszerek, öntözõrendszerek, társasházak, ipari létesítmények-üzemek, házi vízellátó rendszerek szivattyújaként. A csõbúvár szivattyú hidrofor tartállyal történõ üzemelésre is alkalmas. A csõbúvár szivattyú magas minõségű anyagai hosszú élettartamot biztosítanak. Az egység tartalma: Szivattyú, motor, controllbox fõkapcsolóval és hõvédelemmel. Az egység nem tartalmaz kábelt! (Kábel és kábeltoldás megrendelhetõ!) Anyagok: Szivattyúház rozsdamentes acélból (AISI304), szivattyúfej és motorcsatlakozó rozsdamentes acélból, járókerék, diffuzór élelmiszeripari polikarbonátból, tengely rozsdamentes acélból (AISI420) készül. Emelõmagasság (Hm):71-29 Folyadékszállítás: (l/perc):40-160 Max. megengedett homoktartalom (gr/m3): 300! Max. bemerülési mélység (m): 100 Feszültség: 230V-50Hz Motor (kW):1.5 Csatlakozás (gas): 2" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-30 0C
| Termék ID: | #5500723 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 71 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 160 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 30 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 1500 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |