Pentax - 6L35/08 without engine
0 / 5
0 / 5
Pentax 6L típusú, 6"-os (145mm) csõbúvár szivattyú kimagasló homoktűrõ képességgel, csak szivattyú motor nélkül. A csõbúvár szivattyú alkalmazható csõkutakból, köpenycsõ alkalmazásával tartályokból, medencékbõl víz elosztására. A csõbúvár szivattyú használható háztartási, ipari és mezõgazdasági vízellátásra egyaránt. A csõbúvár szivattyú alkalmas tűzoltó rendszerek, öntözõrendszerek, öntözõdobok, társasházak, ipari létesítmények-üzemek, házi vízellátó rendszerek szivattyújaként. A csõbúvár szivattyú hidrofor tartállyal történõ üzemelésre is alkalmas. A csõbúvár szivattyú magas minõségű anyagai hosszú élettartamot biztosítanak. Az egység tartalma: Szivattyú, motor. Az egység nem tartalmaz kábelt! (Kábel és kábeltoldás megrendelhetõ!) Motorvédelemrõl a felhasználó gondoskodik! Anyagok: Szivattyúház rozsdamentes acélból (AISI304), szivattyúfej és motorcsatlakozó rézbõl, járókerék, diffuzór élelmiszeripari polikarbonátból, tengely rozsdamentes acélból (AISI420) készül. Emelõmagasság (Hm):96-17 Max. megengedett homoktartalom (gr/m3): 400! Max. bemerülési mélység (m): 100 Szükséges motorteljesítmény (kW) és fordulatszám (f/perc): 11 - 2850 *4" motorral Csatlakozás (gas): 2.1/2" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-30 0C
| Termék ID: | #5501763 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 96 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 800 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 30 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 11000 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |