Pentax - 6L43/15-400V
0 / 5
0 / 5
Pentax 6L típusú, 6"-os (145mm) csõbúvár szivattyú kimagasló homoktűrõ képességgel. A csõbúvár szivattyú alkalmazható csõkutakból, köpenycsõ alkalmazásával tartályokból, medencékbõl víz elosztására. A csõbúvár szivattyú használható háztartási, ipari és mezõgazdasági vízellátásra egyaránt. A csõbúvár szivattyú alkalmas tüzoltó rendszerek, öntözõrendszerek, öntözõdobok, társasházak, ipari létesítmények-üzemek, házi vízellátó rendszerek szivattyújaként. A csõbúvár szivattyú hidrofor tartállyal történõ üzemelésre is alkalmas. A csõbúvár szivattyú magas minõségű anyagai hosszú élettartamot biztosítanak. Az egység tartalma: Szivattyú, motor. Az egység nem tartalmaz kábelt! (Kábel és kábeltoldás megrendelhetõ!) Motorvédelemrõl a felhasználó gondoskodik! Anyagok: Szivattyúház rozsdamentes acélból (AISI304), szivattyúfej és motorcsatlakozó rézbõl, járókerék, diffúzor élelmiszeripari polikarbonátból, tengely rozsdamentes acélból (AISI420) készül. Emelõmagasság (Hm): 146-75 Folyadékszállítás: (l/perc):400-900 Max. megengedett homoktartalom (gr/m3): 400! Max. bemerülési mélység (m): 100 Feszültség: 400V-50Hz Motor (kW): 18.5 (4"-os motorral) Csatlakozás (gas): 3" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-30 0C
| Termék ID: | #5501143 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 146 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 900 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 30 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 18500 W |
| Típus: | Csőkút szivattyú |