Pentax - CAB 150/00
0 / 5
0 / 5
Pentax cab 150/00 230v önfelszívó kerti vízszivattyú úgy lett kialakítva, hogy akár nagy mennyiségű levegőt, gázt tartalmazó víz felszívására is alkalmas legyen. A Pentax cab 150/00 230v önfelszívó kerti szivattyú tiszta víz, valamint az alkatrészekre kémiailag semleges, nem robbanásveszélyes, koptató hatástól és szilárd szennyeződéstől mentes folyadékok szivattyúzására alkalmas. A Pentax cab 150/00 230v önfelszívó kerti szivattyút zárt, az időjárás hatásaitól védett helyre kell telepíteni. A Pentax cab 150/00 230v önfelszívó kerti vízszivattyú kiváló an alkalmas háztartási, ipari és lakossági alkalmazásra, fúrt és ásott kutakhoz, különösen automatikus vízellátó rendszerek kis és közepes ellátótartályaihoz, szökőkutak működtetésére, a megadott folyadékhőmérséklet figyelembe vételével hűtő és tápszivattyúként, automata öntözőrendszerekhez , fóliasátrak, házi kertek és díszkertek, stb. öntözésére . Még több Pentax kerti szivattyú és önfelszívó szivattyú! Még több Pentax CAB szivattyú! Még több Pentax szivattyú! Még több kerti és önfelszívó szivattyú!
| Termék ID: | #5500991 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 59 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 90 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 50 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Kerti, önfelszívó szivattyú |