Pentax - CABT 150/00
0 / 5
0 / 5
A Pentax CABT 150/00 400 V-os önfelszívó szivattyúja kiváló minõségű anyagokból készült: a szivattyúház és a motorpajzs öntöttvasból állnak, míg a diffúzor és a járókerekek NORYL műanyagból, a tengely pedig rozsdamentes acélból készült. A berendezés csúszógyűrű tömítésének anyaga szén/kerámia/NBR. A Pentax CABT 150/00 JET típusú, többfokozatú önfelszívó szivattyú akár már kisebb ipari létesítmények, társasházak vízellátását is képes biztosítani. Ezzel az önfelszívó szivattyúval öntözhetünk kisebb fóliasátrakat, üzemeltethetünk szökõkutakat, felszerelhetjük hidrofor tartályra, illetve nyerhetünk vele vizet magas gáztelítettségű fúrt kutakból is. A készülékkel bármilyen nem robbanásveszélyes folyadék továbbítható, amely nem agresszív a szivattyú anyagára nézve, illetve nem tartalmaz olyan szennyezõdéseket, amelyek koptató hatással bírnak. Emelõmagasság (Hm): 56,5-32 Folyadékszállítás: (l/perc): 20-90 Max. szívómélység (m): 9 Max. üzemi nyomás (bar): 6 Feszültség: 400V-50Hz Motor (kW): 1,1 Csatlakozás (gas): szívóoldal 1.1/2", nyomóoldal 1" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-50 0C Védelem: IP44
| Termék ID: | #5493285 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 56.5 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 90 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 50 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 1100 W |
| Típus: | Kerti, önfelszívó szivattyú |