Pentax - CBT 1000
0 / 5
0 / 5
CB típusú többfokozatú, centrifugál szivattyú zárt járókerékkel. A többfokozatú szivattyú alkalmazható tiszta, koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agreszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. A centrifugál szivattyú jól alkalmazható hűtõ- és tápszivattyúként, kertek, fóliasátrak öntözésére, szökõkutak, öntözõrendszerek működtetéséhez, hidrofór tartályal összeépítve vízellátó berendezésként. A többfokozatú szivattyú használható továbbá melegvízre keringetõ szivattyúként. A többfokozatú szivattyú alkalmazható nyomásfokozó szivattyúként is, pl. ipari vízellátó rendszerben, társasházak nyomásfokozó szivattyújaként, stb. Anyagok: Szivattyúház, motorpajzs, öntöttvasból, járókerék rézbõl, tengely rozsdamentes acélból (AISI416) készül. Tömítése csúszógyűrű (szén/kerámia/NBR). Emelõmagasság (Hm): 84,8-40,4Folyadékszállítás: (l/perc): 100-550Max. szívómélység (m): 6Max. üzemi nyomás (bar): 11Feszültség: 400V-50Hz Motor (kW): 7,5Csatlakozás (gas): szívóoldal 2", nyomóoldal 1,1/4"Maximum folyadékhõmérséklet: 0-90 0CVédelem: IP44
| Termék ID: | #5500835 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 86.4 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 550 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 50 °C |
| Motor teljesítmény: | 10 LE |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 7500 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |