Pentax - CBT 310/01 400V
0 / 5
0 / 5
CB típusú többfokozatú, centrifugál szivattyú zárt járókerékkel. A többfokozatú szivattyú alkalmazható tiszta, koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agreszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. A centrifugál szivattyú jól alkalmazható hűtõ- és tápszivattyúként, kertek, fóliasátrak öntözésére, szökõkutak, öntözõrendszerek működtetéséhez, hidrofór tartályal összeépítve vízellátó berendezésként. A többfokozatú szivattyú használható továbbá melegvízre keringetõ szivattyúként. A többfokozatú szivattyú alkalmazható nyomásfokozó szivattyúként is, pl. ipari vízellátó rendszerben, társasházak nyomásfokozó szivattyújaként, stb. Anyagok: Szivattyúház, motorpajzs, öntöttvasból, járókerék rézbõl, tengely rozsdamentes acélból (AISI416) készül. Tömítése csúszógyűrű (szén/kerámia/NBR). Emelõmagasság (Hm): 63,5-36Folyadékszállítás: (l/perc): 10-150Max. szívómélység (m): 6Max. üzemi nyomás (bar): 10Feszültség: 400V-50Hz Motor (kW): 2,2Csatlakozás (gas): szívóoldal 1,1/4", nyomóoldal 1"Maximum folyadékhõmérséklet: 0-90 0CVédelem: IP44
| Termék ID: | #5500668 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 63.5 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 150 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 90 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 2200 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |