Pentax - CH 350
0 / 5
0 / 5
CH típusú átemelõ, centrifugál szivattyú. A centrifugál szivattyú alkalmazható tiszta, koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agreszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. Az átemelõ szivattyú minden olyan helyen alkalmazható ahol viszonylag kis magasságra, nagy mennyiséget kell átemelni. A centrifugál szivattyú jól alkalmazható hűtõ- és tápszivattyúként, kertek, fóliasátrak öntözésére, szökõkutak, öntözõrendszerek működtetéséhez. A centrifugál szivattyú használható továbbá melegvízre keringetõ szivattyúként. Az átemelõ szivattyú alkalmas medencékbõl, tartályokból történõ víz átemelésére és elosztására. Anyagok: Szivattyúház, motorpajzs, járókerék öntöttvasból, tengely rozsdamentes acélból (AISI416) készül. Tömítése csúszógyűrű (szén/kerámia/NBR). Emelõmagasság (Hm): 26-10,5Folyadékszállítás: (l/perc): 100-600Max. szívómélység (m): 6Max. üzemi nyomás (bar): 6Feszültség: 230V-50Hz Motor (kW): 2,2Csatlakozás (gas): szívóoldal 3", nyomóoldal 2"Maximum folyadékhõmérséklet: 0-90 0CVédelem: IP44
| Termék ID: | #5501533 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 26 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 600 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 90 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 2200 W |
| Típus: | Kerti, önfelszívó szivattyú |