Pentax - CM 314/01
0 / 5
0 / 5
CM típusú átmelõ, centrifugál szivattyú. Az átemelõ szivattyú alkalmazható tiszta, koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agreszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. A centrifugál szivattyú jól alkalmazható hűtõ- és tápszivattyúként, kertek, fóliasátrak öntözésére, szökõkutak, öntözõrendszerek működtetéséhez. A centrifugál szivattyú használható továbbá melegvízre keringetõ szivattyúként. Az átemelõ szivattyú alkalmas hidrofór tartályal összeépíte vízellátó rendszernek, továbbá a centrifugál szivattyú alkalmas nyomásfokozásra is. Anyagok: Szivattyúház, motorpajzs öntöttvasból, járókerék rézbõl, tengely rozsdamentes acélból (AISI416) készül. Tömítése csúszógyűrű (szén/kerámia/NBR). Emelõmagasság (Hm): 54,5-41,9 Folyadékszállítás: (l/perc): 20-130 Max. szívómélység (m): 6 Max. üzemi nyomás (bar): 8 Feszültség: 230V-50Hz Motor (kW): 2,2 Csatlakozás (gas): szívóoldal 5/4", nyomóoldal 1" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-90 0C Védelem: IP44
| Termék ID: | #5501016 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 54.5 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 130 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 90 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 2200 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |