Pentax - CMGX 100-200A
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5494235 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 62.2 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 6000 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 90 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 55000 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |