Pentax - DBT 150
0 / 5
0 / 5
Pentax DB típusú búvár szennyvízszivattyú kétcsatornás járókerékkel. A szennyvízszivattyú alkalmazható koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agreszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. A búvár szennyvízszivattyú használható elárasztott pincék, aknák, alagsorok víztelenítésére, kertek árasztásos öntözéséhez, szökõkutak vizének keringtetésére, átemelésére. A szennyvízszivattyú alkalmazható medencék, tartályok vizének kiürítésére. A szennyvízvízszivattyú alkalmazható házi vagy ipari szennyvízátemelõ tartályokbann, aknában történõ üzemeléshez. Anyagok: Szivattyúház öntöttvasból, fogantyú, motorház, járókerék, tengely rozsdamentes acélból (AISI304) készül. Tömítése dupla csúszógyűrű, szén/kerámia/NBR a motor oldalon és szilikon karbid/szilikon karbid/NBR a szivattyú oldalon. A tengelytömítések olajfürdõben futnak. Max. emelõmagasság (Hm): 13,6 Max. folyadékszállítás: (l/perc): 650 Max. szuszpendál szemcseméret( mm): 50 Max. bemerülési mélység (m): 5 Feszültség: 400V-50Hz Motor (kW): 1,7 Csatlakozás (gas): 2" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-40 0C Védelem: IP68 Kábel: 10m HO7RNF
| Termék ID: | #5501060 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 11.4 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 650 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 1700 W |
| Típus: | Szennyvízszivattyú |