Pentax - DHT 80
0 / 5
0 / 5
Pentax DH típusú búvár átemelõ szivattyú. Az átemelõszivattyú alkalmazható koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agreszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. A búvárszivattyú használható elárasztott pincék, aknák, alagsorok víztelenítésére, kertek árasztásos öntözéséhez, szökõkutak vizének keringtetésére, átemelésére. Az átemelõ szivattyú alkalmazható medencék, tartályok vizének kiürítésére. A búvárszivattyú használható munkagödrök víztelenítésére is, mely lehet szennyezett víz is(de nem szennyvíz). Anyagok: Szivattyúház öntöttvasból, fogantyú, motorház, járókerék, tengely rozsdamentes acélból (AISI416) készül. Tömítése csúszógyűrű (szilikon karbid/szilikon karbid/NBR). Max. emelõmagasság (Hm): 55,7Max. folyadékszállítás: (l/perc): 250Max. szuszpendál szemcseméret( mm): 10Max. bemerülési mélység (m): 5Feszültség: 400V-50Hz Motor (kW): 0,98Csatlakozás (gas): 1". 1/2Maximum folyadékhõmérséklet: 0-30 0CVédelem: IP68Kábel: 10m HO7RNFÚszókapcsoló: A "G" jelzésű típusoknál
| Termék ID: | #5501358 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 14.9 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 250 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 980 W |
| Típus: | Szennyvízszivattyú |