Pentax - DMT 250-4
0 / 5
0 / 5
Pentax DM típusú búvár szennyví zszivattyú egy- és kétcsatornás járókerékkel. A szennyvízszivattyú alkalmazható koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agreszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. A búvár szennyvízszivattyú használható elárasztott pincék, aknák, alagsorok víztelenítésére, kertek árasztásos öntözéséhez, szökõkutak vizének keringtetésére, átemelésére. A szennyvízszivattyú alkalmazható medencék, tartályok vizének kiürítésére. A szennyvízvízszivattyú alkalmazható házi vagy ipari szennyvízátemelõ tartályokban, aknában történõ üzemeléshez. A szennyvízszivattyú a felhasznált anyagoknak köszönhetõen alkalmas ipari, kommunális használatra. Anyagok: Szivattyúház, motorház, járókerék öntöttvasból, tengely rozsdamentes acélból (AISI416) készül. Tömítése dupla csúszógyűrű. Külsõ csúszúgyűrű: szilikon karbid/szilikon karbid/NBR, belsõ csúszógyűrű szén/kerámia/NBR, a két tömítés között olajkamra van. A szennyvízszivattyú motor olajtöltésű. Max. emelõmagasság (Hm): 10,8Max. folyadékszállítás: (l/perc): 1400Max. szuszpendál szemcseméret( mm): 75Max. bemerülési mélység (m): 20Feszültség: 400V-50Hz Motor (kW): 1,5 (1440 f/perc)Csatlakozás: DN 100 perem (10/16bar)Maximum folyadékhõmérséklet: 0-30 0CVédelem: IP68Kábel: 10m HO7RNF
| Termék ID: | #5500840 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 9.6 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 1400 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 2400 W |
| Típus: | Szennyvízszivattyú |