Pentax - DTRT 750
0 / 5
0 / 5
Pentax DTR típusú búvár daráló s, darabolós szennyvízszivattyú. A darálós szennyvízszivattyú alkalmazható koptató hatástól és szilárd szennyezõdéstõl mentes, nem agreszív, nem robbanásveszélyes és a szivattyú anyagát meg nem támadó folyadékhoz. A darabolós szennyvízszivattyú használható elárasztott pincék, aknák, alagsorok víztelenítésére. A darálós szennyvízszivattyú felhasználható háztartásokban, ipari létesítményekben, álattenyésztésben, stb. szennyvíz átemelésére, szállítására nagyobb magaságra és távolságra egyaránt. A szivattyún kívűl található a daraboló szerkezet mely akár a hosszú szállas részek aprításával is elbánik, a mögötte elhelyezkedõ szállító járókerék pedig továbbítja a szennyvízet. A szivattyú teljesítményénél fogva alkalmas nyomott szennyvízrendszerekben történõ alkalmazásra is. A szennyvízszivattyú a felhasznált anyagoknak köszönhetõen alkalmas ipari, kommunális használatra. Anyagok: Szivattyúház, motorház, járókerék öntöttvasból, tengely rozsdamentes acélból (AISI416) készül. Tömítése dupla csúszógyűrű. Külsõ csúszúgyűrű: szilikon karbid/szilikon karbid/NBR, belsõ csúszógyűrű szén/kerámia/NBR, a két tömítés között olajkamra van. A szennyvízszivattyú motor olajtöltésű. Max. emelõmagasság (Hm): 47,8Max. folyadékszállítás: (l/perc): 360Max. bemerülési mélység (m): 20Feszültség: 400V-50Hz Motor (kW): 5,5 (P1 max. 8kW) Csatlakozás: DN 65 perem (10/16bar)Maximum folyadékhõmérséklet: 0-30 0CVédelem: IP68Kábel: 10m HO7RNF
| Termék ID: | #5493576 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 46.2 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 360 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 5500 W |
| Típus: | Szennyvízszivattyú |