Pentax - INOXT 100N
0 / 5
0 / 5
Az Pentax INOXT 100N kerti önfelszívó szivattyút elsõsorban háztartási felhasználásra ajánljuk. Hidrofor tartályra szerelve kiváló alkatrésze a házi vízműnek, de jól alkalmazható fúrt kutakhoz, szökõkutak működtetéséhez, kisebb öntözõrendszerek üzemeltetéséhez is. A szivattyú minden olyan folyadék továbbítására alkalmas, amely tiszta, nem robbanásveszélyes és nem károsítja a szivattyú anyagát. Működési elve miatt az önfelszívó szivattyú olyan kutakhoz is használható, amelyek vize sok gázt tartalmaz. A kerti önfelszívó szivattyú háza és pajzsa ISI304 rozsdamentes acélból készült, a tengely anyaga AISI416-os rozsdamentes acél. A járókerekek NORLY műanyagból állnak, míg a motorpajzs alumíniumból készült. A tömítésre szolgáló csúszógyűrűk szén/kerámia/NBR anyagból vannak. Motor (kW): 0,74 Csatlakozás (gas): szívóoldal 1", nyomóoldal 1" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-50 0C Védelem: IP44 Emelõmagasság (Hm): 42,3-21 Folyadékszállítás: (l/perc): 10-63 Max. szívómélység: 9m Max. üzemi nyomás (bar): 8 Feszültség: 400V-50Hz
| Termék ID: | #5500499 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 42.3 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 63 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 50 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 740 W |
| Típus: | Kerti, önfelszívó szivattyú |