Pentax - MDT 100
4 / 5
4 / 5
A Pentax MDT 100 egy 400V-os, MD típusú önfelszívó szivattyú. A készülék tengelye rozsdamentes acélból (AISI416) készült, míg a szivattyúház és a motorpajzs anyaga öntöttvas, a gép járókerekei pedig rézbõl állnak. Az önfelszívó szivattyú szén/NBR/kerámia csúszógyűrű tömítést kapott. Az MD típusú önfelszívó szivattyú elsõsorban ház körüli használatra alkalmas. Hidrofor tartályra szerelve a háztartás vízellátását oldhatjuk meg a segítségével, de alkalmas kisebb öntözési feladatokra is (kertek, fóliasátrak, üvegházak locsolása). Emelõmagasság (Hm): 53-9 Folyadékszállítás: (l/perc): 5-45 Max. szívómélység (m): 8 Max. üzemi nyomás (bar): 8 Feszültség: 400V-50Hz Motor (kW): 0,74 Csatlakozás (gas): szívóoldal 1", nyomóoldal 1" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-90 0C Védelem: IP44
| Termék ID: | #5493874 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 53 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 45 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 90 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 740 W |
| Típus: | Kerti, önfelszívó szivattyú |