Pentax - MPX 100/4
0 / 5
0 / 5
A több fokozatú, önfelszívó szivattyúk, mint a Pentax MPX 100/4 230V-os, JET típusú modellje is remekül alkalmazható fúrt kutakhoz, még abban az esetben is, ha azok vizének gáztelítettsége magas. A készülék segítségével nem agresszív, nem robbanásveszélyes, és mechanikai szennyezõdésektõl mentes folyadékokat továbbíthatunk. Az önfelszívó szivattyút használhatjuk a házi vízmű rendszer részeként, hidrofor tartályra szerelve, de táp- és hűtõszivattyúként is. A szivattyú nagy segítséget jelent kisebb öntözési munkákhoz is: fóliasátrakat, kerteket, üvegházakat is locsolhatunk vele. A Pentax MPX 100/4 önfelszívó szivattyú járókerekei NORYL műanyagból készültek, míg a motorpajzs alumíniumból van. A szivattyúház anyaga rozsdamentes acél (AISI416), míg a készülék tömítései csúszógyűrűk, ezek szén/kerámia/NBR anyagból készültek. Emelõmagasság (Hm): 41,5-12 Folyadékszállítás: (l/perc): 10-80 Max. szívómélység (m): 9 Max. üzemi nyomás (bar): 6 Feszültség: 230V-50Hz Motor (kW): 0,74 Csatlakozás (gas): szívóoldal 1", nyomóoldal 1" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-50 0C Védelem: IP44
| Termék ID: | #5493232 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 41.5 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 80 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 50 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 740 W |
| Típus: | Kerti, önfelszívó szivattyú |