PM Technology - FROG 3-06 20MK
0 / 5
0 / 5
Gyártó: PM Technology Modell: FROG 3-06 20MK Műszaki adatok:
Motor teljesítmény: 450 W
Tápfeszültség: 230 V
Max. áramfelvétel (A): 3,7
Kondenzátor (µF): 16
Max. szállítási teljesítmény: 80 l/perc
Max. emelési magasság: 35,5 m
Folyadék hőmérséklet: + 40o C-ig
Környezeti hőmérséklet: -10oC-tól +40oC-ig
Min. kútátmérő: 140 mm
Homoktűrés: 50g/m3
Motorház, külső palást: rozsdamentes acél
Tengely: rozsdamentes acél /AISI 304/
Járókerekek, diffúzorok:technopolimer
Csatlakozási méret (DN): Rp 1 ¼"
Kábelhossz: 20 m
Úszókapcsoló: van
Védettség: IP 68
Szigetelés: F
Tömeg: 14 kg
| Termék ID: | #5500798 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 35 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 80 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 35 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 450 W |
| Típus: | Merülő búvárszivattyú |