Raider - RD-WP158 (070116)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5492510 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 30 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 120 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 35 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 750 W |
| Típus: | Centrifugál szivattyú |